Veseli: Mobilizim i madh për fitoren e Ferit Idrizit në Vushtrri
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka vazhduar në një komunë tjetër takimin me strukturat e partisë.

Ai ka qëndruar sot edhe në Vushtrri , ku ka thënë se kryetar i këtij qyteti do të jetë Ferit Idrizi, që i di nevojat e qytetit dhe ka aftësinë dhe përkushtimin t’i adresojë ato.

“Vushtrriasit e thanë fjalën e tyre më 22 tetor. Ata treguan se Vushtrrisë i duhet një njeri parimor, një njeri që i di nevojat e tyre dhe me aftësitë e duhura për t’i jetësuar kërkesat e tyre – e ai njeri është Ferit Idrizi.

Faleminderit të gjithë kandidatëve për asambleistë dhe strukturave të partisë sonë për angazhimin e tyre të palodhshëm për mobilizimin masiv për fitoren e madhe në Vushtrri, më 19 nëntor”, ka shkruar Veseli. /albeu.com/Shtuar më 03/11/2017, ora 18:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori