Veseli: Ka qenë një fushatë pozitive, ftoj qytetarët t’i përgjigjen votimeve
Kreu i Kuvendit, Kadri Veselika hedhur votën e tij në qendrën e votimit në shkollën "Faik Konica" në Prishtinë.

Ai është parë duke votuar bashkë me gruan e tij, Violeta Veseli.

"Është një ditë e bukur dhe shpresojmë që të fitojë ai që është më i miri. Ka qenë një fushatë pozitive dhe ftoj qytetarët t’i përgjigjen votimeve dhe të vendosin se kush do t’i qeveris për katër vitet e ardhshme".
Shtuar më 22/10/2017, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori