Veseli dhe Mustafa në konferencë urgjente
Kryeministri i Republikës së Kosovës Isa Mustafa dhe kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli po mbajnë një konferencë për media e cila ka filluar në orën 12:00.

Lajmi është bërë i ditur nga zyra për media e kryetarit Veseli.
Nuk dihet se cila është arsyeja e kësaj conference./Albeu.com/
Shtuar më 02/06/2016, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori