Veseli-deputetit: Keni mu ngi shik
Kreu i Kuvendit, Kadri Veseli ka replikuar deputetin e LDK-së, Driton Selmanaj, pasi ky tha se SHIK-u është dobësu në Kosovë.

“E keni marrë zanat Shiku-Shiku, keni mu ngi shik deri në fund të mandatit. Edhe me media në mënyrë transmarente do të shkojmë deri në fund, por je shpifës dhe manipulues “- i tha Veseli Selmanajt në foltoren e Kuvendit të Kosovës.

“Mos manipulo me plagët e njerëzve edhe me hajni, se je shpifës”- tha Veseli.


Shtuar më 02/10/2017, ora 12:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori