Vërshimet në Dukagjin, një i mbytur e një i zhdukur
Pëlqej
Policia e Kosovës njoftoi se një fëmijë ka humbur jetën dhe një tjetër konsiderohet i zhdukur nga përmbytjet në rajonin e Dukagjinit. Zëdhënësi i policisë rajonale të Pejës, Xhevat Ibraj, tha se Arbias Krasniqi, 8 vjeç, është gjetur në lumin Buhovc.

Ndërkohë, Valtrim Krasniqi, 7 vjeç, po nga fshati Çellopek konsiderohet i zhdukur. Policia tha se po vazhdon aksioni i kërkim shpëtimit.
Shtuar më 11/11/2010, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori