Vëllai i gjuan vëllait me mjet shpërthyes
Të dielën, në Deçan një person ka gjuajtur në drejtim të një personi tjetër me mjet shpërthyes.

Policia ka bërë me dije se personat janë vëllezër mes vetes.

Viktima nuk ka pësuar lëndime.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje./albeu.com/

Shtuar më 18/08/2014, ora 12:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori