Vedati i Stupcave: Mos u mërzisni, po vij me u bo kryeministër
Vedat Bajrami nga Shtupcat ka ironizuar me situatën politike aktuale në Kosovë, ku nuk po zgjidhet dot kryeministri dhe qeveria e re.

Humoristi i njohur thotë se po bëhet ai vetë kryeministër dhe e zgjidh krizën politike në vend.

Ai ka postuar një foto në Facebook, ku shihet se është me një makinë në portin e Durrësit.

“Mos u lodhni hiç… Kryeministri konsensual i Kosoves nuk vjen nga Zarfi por nga Porti i Durresit”, ka shkruar Bajrami. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori