Vdekje e dyshimtë në Komoran
Pëlqej
Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Komoran. Sipas policisë e vdekura është femër shqiptarë, shkruan albeu.com.

``Komoran, Gllogoc, më 13.02.2018 – 12:43. Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër K/Shqiptar. Njësitet përkatëse kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.`` thuhet në raportin e policisë./albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori