Aksident në Krujë: Humb jetën një person, 2 të plagosur rëndë
Vazhdojnë zjarret në Shëngjin, frikësohen pushuesit (VIDEO)
Një zjarr i madh ka përfshirë malet e Shëngjinit.

Në disa fotografi të dërguara në redaksinë e Indeksonline shihet zjarri në afërsi të Portit të Shëngjinit.

Zjarret kanë përfshirë dhjetëra vende, në kodrën e zhveshur të Shëngjinit, deri në drejtim të Ranës së Hedhun, shkruan Indeksonline.

Ky zjarr po vazhdon ende, ndërsa policia dhe organet kompetente kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Fotot janë bëra në mbrëmjen e së premtes (23 gusht), rreth orës 19:40.

Kjo i ka shqetësuar banorët dhe pushuesit që kanë zgjedhur këtë bregdet shqiptarë për të pushuar.
Shtuar më 23/08/2019, ora 20:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori