Vazhdojnë të shtënat me armë nëpër dasma
Vetëm brenda 24-orëve të fundit, policia ka arrestuar 4 persona, të cilët janë kapur duke shtënë në ajër gjatë ahengjeve familjare, më së shumti gjatë dasmave.

Policia ka informuar se është arrestuar një person në Mitrovicë, një në fshatin Lum të Madh të Vushtrisë, një tjetër është arrestuarfshatin Terpezë të Malishevës dhe një në Podujevë.

Të dyshuarit , në konsultim me prokurorin, janë liruar me procedurë të rregullt. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori