Varrezat në Prizren marrin flakë
Varrezat e fshatit Romajë të komunës së Prizrenit, janë përfshirë nga flakët këtë pasdite.

Sipas dëshmitarëve të rastit, mësohet se zjarri në varreza është vënë qëllimisht, transmeton gazeta "Blic".

Policia dhe zjarrëfikësit ende nuk kanë shkuar në vendngjarje për shuarjen e flakëve dhe gjetjen e autorit të vënies së zjarrit për këtë gjest aspak të këndshëm. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori