Valdete Bajrami refuzon postin e ministres
Deputeti i partisë Nisma, Milaim Zeka ka njoftuar se ish deputetja e kësaj partie Valdete Bajrami ka refuzuar postin e ministres. Bajrami është përfolur se mund të bëhet ministre e Arsimit mirëpo tashmë është bërë e qartë se ajo nuk do të jetë në krye të kësaj ministrie.

Zeka thotë se ministrat e partisë Nisma tashmë janë caktuar dhe janë të mirë, ndërkohë që janë gjithësej tri ministri që do t’i udhëheq ky subjekt politik.

Nisma i ka caktu ministrat. Besoni qe jane shume te mire. Valdete Bajrami nuk ka pranu te jet ministre.

Nisma ka vendos ministra te mençur, dhe shume profesional!

Kush jane...?!”- është shprehur Zeka në FB.


Shtuar më 09/09/2017, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori