Vajzat e blera në Çeçeni përdoren për seks në Prishtinë?
Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi është akuzuar nga mediat serbe se ka një harem me vajza në Prishtinë. Duke ju referuar intelgjencës ruse, ato shkruajnë se haremi me vajza të reja, të cilat janë blerë në Çeçeni përdoren për seks në Prishtinë.


Sipas tyre ato janë të vendosura në bodrumin e shtëpisë së Shaip dhe Bedri Spahisë ku kryeministri Thaçi shkon së bashku me miqtë e tij të ngushtë, shkruan Indeksionline.


"Një ukrainase 19 vjeçare N.M, i ka kushtuar 80 mijë dollarë amerikanë" shkruajnë më tej mediat. /albeu.com/
Shtuar më 12/11/2012, ora 18:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori