Vajza prek burrat e huaj, fatmirësisht nuk ndodh te shqiptarët se do plaste (VIDEO)
Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharakeshikohen më së shumti.

Një e tillë është realizuar në një qendër tregtare.

Videoja është mjaft qesharake, por protagonistët vendosen në situata mjaft të sikletshme.


Shtuar më 24/09/2018, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori