Vajza e Veselit fillon klasën e parë, ja urimi i babait (FOTO LAJM)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka bërë një urim të veçant për të gjithë nxënësit në fillim të vitit të ri shkollor.

Loderi i PDK-së sot e ka dërguar në klasë të parë vajzën e tij, Rritën të cilës i ka uruar suksese bashk me gjithë fëmijët therë.

Statusi i plotë i Kadri Veselit në Facebook:

Rrita jonë u rrit. Sot është dita e parë e shkollës për të, ndërsa për Violetën dhe mua ndër ditët më të lumtura. E Yllori sot takoi shokët dhe shoqet e klasës së dytë. Vit të mbarë shkollor për të gjithë fëmijët e Kosovës dhe qofshin krenaria e këtij vendi.


Shtuar më 04/09/2017, ora 11:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori