Vajza e Sabianit sërish ngre temperaturat, ul pantallonat dhe nxjerr të pasmet (FOTO LAJM)

Vajza e këngëtarit shqiptar është një nga femrat më të lakuara në rrjetet sociale, kjo jo vetëm për faktin se është vajza e Sabianit, por dhe për shkak të pamjes së saj sensuale.

Keisi Medini ëshë një nga modelet më sexy dhe shpesh pozon foto mjaft provokuese.

Duket se një nga më te pëlqyerat është janë disa foto të realizuara gjatë verës, ku biondia zbërthen pantallonat dhe ekspozon të pasmet.Këtë foto ajo e ka ripostuar në rrjetet sociale duke ndezur sërish debate.
Shtuar më 10/12/2018, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori