Ushtarët grekë këndojnë: Duam të pimë gjakun e Shqipërisë, Maqedonisë dhe Turqisë (VIDEO)
Një tjetër video-skandal i ushtrisë greke është publikuar në internet.

Ushtarët këndojnë një këngë, ku bëhet thirrje kundër shqiptarëve dhe kundër turqëve.

Videoja është hedhur në internet më 15 korrik dhe korri grek këndon me një gjuhë urrejtje të skajshme, me elementë cilësues të urrejtjes etnike.

Ndëër të tjera, në këngën "patriotike", thuhet se " Shë Sofia në Stamboll do të bëhet greke". /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori