Urimi i Shpend Ahmetit për Bajram
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka uruar besimtarët mysliman me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Ai në një postim në Facebook ka shkruar se sot është festa e solidaritetit, sidomos pë rata që kanë kushte të rënda.

Ja postimi i Ahmetit:

Me fat Bajramin!

Kurban Bajrami është festë e solidaritetit posaqërisht me ata që jetojnë në kushte më të rënda. Paqe e lumturi për të gjithë juve dhe uroj që këtë festë ta kaloni me më të dashurit tuaj.
Shtuar më 01/09/2017, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori