E FUNDIT/ FSHF shkarkon Panuccin
Tronditet Suhareka, vëllai vret vëllanë
Një tjetër vrasje ka ndodhur sot në komunën e Suharekës. Në fshatin Studenqan dyshohet se vëllai ka vrarë vëllain, brenda organeve të hetuesisë.

“Në Studençan ka ndodhur një vrasje tjetër. Prokuroria dhe policia kanë dalur në vendin e ngjarjes”, konfirmoi ky burim.

Ndryshe, edhe një vrasje tjetër ka ndodhur sot në Suharekë. Një person i moshës madhore ka mbetur i vrarë në një kazino.
Shtuar më 17/03/2019, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori