Tronditëse, pedofili ngacmon të miturën pastaj fillon të masturbojë (VIDEO)

Disa video shqetësuese të një personi të moshuar, po qarkullojnë në rrjetet sociale. Personi në fjalë, shihet duke ngacmuar seksualisht dhe prekur në gjoks një vajzë të moshës minore.

Në një tjetër video, i njëjti person shihet duke masturbuar skaj rrugës, pak minuta pasi kryen veprimin e parë “pedofil” duke e prekur një fëmijë në gjoks derisa kalonte pranë tij në rrugë, raporton Express.

Qytetaret të cilët kanë shpërndarë videot në fjalë në rrjete sociale kanë treguar se janë të shqetësuar për veprimet e këtij plaku.
Shtuar më 10/08/2018, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori