Trepça, sinonim i zhvillimit dhe flijimit për Kosovën
Kryeministri i vendit, Isa Mustafa, në një status në llogarinë e tij në "Facebook", ka shkruar se ligji për Trepçën është i një rëndësie të veçantë për Kosovën.

"Ligji për Trepçën është i një rëndësie të veçantë për Kosovën. Trepça paraqet një sinonim të zhvillimit por edhe të sakrificës dhe flijimit për Kosovën.

Me këtë ligj ne nuk pretendojmë ta kthejmë të kaluarën e Trepçës, por të hapim të ardhmen e Trepçës", ka shkruar Mustafa. /albeu.com/

Shtuar më 05/10/2016, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori