Treni godet për vdekje të riun shqiptar, babai përlot me fjalët e tij (FOTO LAJM)

Një 17-vjeçar shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në Oberglatt të Zyrihut në Zvicër, pasi u përplas nga një tren.

I riu që u gjet i vdekur në shinat e trenit është identifikuar si Rinor Bunjaku i cili ishte me origjinë nga Gjilani i Kosovës dhe jetonte prej kohësh në Rümlang të Zyrihut.

Familjarët shprehen se ende nuk janë zbardhur rrethanat si ka ndodhur aksidenti, pasi deri më tani ajo që dihet është se vdekja e 17-vjeçarit ka ardhur si pasojë e goditjes nga treni.

Ndërkohë, babi i tij përmes një statusi prekur zemrat e qindra njerëzve në Facebook.
Shtuar më 01/05/2019, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori