Treni godet një makinë me udhëtarë në Kosovë
Një person është lënduar pas një aksidenti mes makinës së tij dhe trenit në fshatin Grabovc i ulët.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i automjetit i cili pas marrjes se tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi.

“Është raportuar një aksident trafiku ku të përfshirë në aksident kanë qenë një tren dhe një veturë udhëtarësh me ngasës meshkuj K/Shqiptar. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i automjetit i cili pas marrjes se tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi”./Foto ilustruese/
Shtuar më 24/03/2019, ora 09:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori