Trembet nga protesta, Thaçi del LIVE nga Ujmani
Presidenti i Kosovës ka zgjedhur një formë të zgjuar për t'iu shmangur protestës së sotme të qytetarëve kundër planit të tij dhe të Vuçiçit për ndarjen e vendit.

Për të tërhequr vëmendjen e publikut ai ka shkuar me forca specialeUjman, një vend që ngjall mjaft reagim në Kosovë dhe Serbi.

Kështu, Thaçi po përpiqet që të shamngë vëmendjen e publikut nga ajo që po ndodh në Prishtinë. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori