Tre ish-presidentë shqiptarë në një fotografi
E rrallë dhe e bukur, tre ish-presidentët shqiptarë, Rexhep Mejdani, Alfred Mojsiu e Fatmir Sejdiu po pinë kafe së bashku në Prishtinë.

Bashkë me ta është edhe zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Besnik Hoti.

Takimi i ish-presidentëve nuk është i rastësishëm.

Ata do të jenë ligjërues në një ligjëratë që mbahet sot në Prishtinë me temën, “Përvoja e ish-presidentëve në udhëheqjen e politikës së jashtme”.


Shtuar më 08/11/2018, ora 10:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori