Tre autobusë me policë të Vushtrrisë vijnë në Prishtinë
Tre autobusë dhe dhjetra makina policie kanë ardhur nga Vushtrria në Prishtinë.

Kjo pasi policia është angazhuar maksimalisht për sigurinë e vendit dhe qytetarëve, në kuadër të protestës së VV-së në orën 11:00.

Zyrtarë të Vetëvendosjes kanë paralajmëruar se protesta do të jetë paqësore. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori