Tre afrikanë vjedhin dyqanin në Kosovë
Tre shtetas të Algjerisë kanë vjedhur një iPhone 6S dhe një pallto një punëtoreje në një lokal. Rasti ka ndodhur dje në orën 18:45 në rrugën Luan Haradinaj në Prishtinë.

Gjatë intervistimit, ata kishin pranuar se e kanë kryer veprën, duke i kthyer gjërat e vjedhura.

Me vendimprokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, njofton Policia.

dyshuarit janë banues në Qendrën e Strehimit për Azilant në Magure.


Shtuar më 04/01/2019, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori