Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Traktori godet femrën që voziste me biçikletë
Një person deri sa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet nga pakujdesia ka goditur biçikletën të cilën e drejtonte viktima femër.

Rasti ka ndodhur në fshatin ReçakShtimes, ku si pasojë e aksidentit, viktima ka pësuar lëndime trupore, dhe e njëjta është dërguar në QKUK.
Shtuar më 07/09/2017, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori