Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Tirana pret një mysafir nga Kosova
Pëlqej
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj po zhvillon një vizitë zyrtare në Shqipëri.

Limaj pritet të takohet me Ministrin e Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati.

Limaj dhe Bushati do të diskutojnë për përgatitjet për mbledhjen e përbashkët të dy qeverive shqiptare, e cila do të mbahet më 27 nëntor në Korçë.

Takimi pritet të nis në ora 15:00, dhe mbahet në ambientet e Ministrisë së Punëve të Jashtme në Tiranë.
Shtuar më 27/10/2017, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori