"Time" raporton për grushtet brenda parlamenteve të botës, në listë përfshihet dhe Kosova
Revista më e madhe në botë, ‘Time’ ka bërë një përmbledhje të situatave debatesh dhe sherresh nëpër parlamente të ndryshëm në të gjithë botën.

Pjesë e kësaj listë është edhe Kosova, në parlamentin e së cilit janë përdorur shtyrje, sharje, karrige, vezë, gaz lotsjellës dhe sprej.

E gjitha kjo iniciativë e “Time” ka ardhur pas publikimit online të përleshjeve që ndodhën të mërkurën në Parlamentin e Hong Kongut./albeu.com/

Shtuar më 05/11/2016, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori