Thonë që Mustafa është mirë por pas pak e nisin për Gjermani
Ish kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa pritet të niset për shërim jashtë vendit në orët e paradites.

“Gjendja shëndetësore e z.Mustafa vazhdon të jetë stabile dhe shkon në drejtim të përmirësimit. Reagimi i Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe vet kryeministrit ishte një reagim i pritur, duke marrë parasysh rolin e pazëvendësueshëm dhe kontributin e pamohueshëm të z.Mustafashtetndertim, në forcimin e demokracisë në vend dhe në të gjitha proceset që e kanë shoqëruar vendin tonë”, ka thënë këshilltari i tij Besnik Berisha.
Shtuar më 15/01/2018, ora 10:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori