I therruri me thike ne mes te Prishtines - jashte rrezikut per jeten
Një person është therrur me thikë mbrëmë në qendër të Prishtinës nga 3 persona të tjerë.

Qytetarët kanë parë që tre persona kanë therrur një djalosh dhe janë larguar më tej në drejtim të paditur.

Nuk dihen arsyet për këtë ngjarje të rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në sheshin "Nënë Tereza", shumë pranë Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sporteve.

Mesohet se gjendaje personit qe eshte sulmuar eshte permiresuar tashme dhe ndodhet jashte rrezikut per jeten. /albeu.com/

Shtuar më 18/08/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori