Therje me thikë në Obiliq
Policia ka arrestuar dje një të dyshuar në Obiliq pasi që i njëjti së bashku edhe me dy të dyshuar tjerë të cilët gjenden në arrati, kanë sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Viktima kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.


Shtuar më 09/03/2018, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori