Therje me thikë në Kamenicë
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Rogoqicë të Kamenicës, pasi i njëjti kishte therur me thikë viktimën mashkull.

Viktima është dërguar për tretman në spitalin e Gjilanit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.
Shtuar më 19/09/2017, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori