Therje me thika në Prishtinë
Një person në Prishtinë ka sulmuar me thika tre persona të tjerë, duke i lënë ata të plagosur.

Të tre personat e lënduar, megjithatë janë jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Enver Zymberi".

I dyshuari për ngjarjen është arrestuar dhe është marrë në pyetje nga prokurori i çështjes. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori