Theret me thikë një avokat në qendër të Prishtinës
Pëlqej
Avokati Arlind Jupolli është therur me thikë, të premten, në qendërPrishtinës, raporton Gazeta Express.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:00 të kësaj dite, në sheshin “Nënë Tereza”.

Viktima është duke u trajtuar në QKUK. Gjendja e tij mësohet se është e qëndrushme dhe jashtë rrezikut për jetë.

Motiv i therjes dyshohet të jetë një konflikt i mëhershëm mes viktimës me të dyshuarin, i cili ende nuk është kapur nga policia.
Shtuar më 25/05/2018, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori