Thaçi takohet me senatorin McCain (VIDEO)
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në takim senatorin e SHBA-ve, John McCain.

Takimi mes presidentit Thaçi dhe senatorit amerikan McCain është duke u zhvilluar me dyer të mbyllura.

Gjithashtu, në këtë takim i pranishëm është edhe ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie.

Sipas agjendës, pritet që në fund të këtij takimi, presidenti Thaçi të dekorojë senatorin McCain me çmimin "Urdhri i Lirisë". /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2017, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori