Thaçi sot do të takohet me McCain
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret sot në takim senatorin amerikan dhe mikun e Kosovës, John McCain.

Takimi mbahet në kabinetin e Presidentit, nga ora 9:30.
Senatori amerikan John McCain ka mbajtur të enjtën fjalim para deputetëve të Kuvendit të Kosovës./Albeu.com/
Shtuar më 14/04/2017, ora 07:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori