Thaçi si Rama: Po shpif, po shpif!
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi duket se po kopjon kryeministrin Rama sa i takon raporteve me mediat.

I ftuar në emisionin “Rubikon” të gazetarit Adriatik Kelmendi, kreu i shtetit të Kosovës u vu në siklet nga disa pyetje të moderatorit, duke iu përgjigjur disa herë se po shpif, po shpif, po shpif në mënyrë të përsëritur.

Të njëjtën gjuhë përdori edhe Rama kur gazetarët i bënë pyetje lidhur më zhvillimet e fundit, si çështja Xhisiela dhe mbyllja e lojërave të fatit.
Shtuar më 19/10/2018, ora 22:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori