Thaçi për pak sa nuk theu qafën (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Siç duket ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi nuk është mësuar të ecë në këmbë e për më tepër në akull.

Kjo gjë vihet re më së miri në video e mesiperme, ku dje në Poklek, Thaçi për pak sa nuk u rrëzua kur zbriti nga vetura e tij, transmeton Zëri.

Ai ishte ne Poklek bashke me ish-sekretarin e NATO-s Lordin George Robertson, ku bënë homazhe në kompleksin e varrezave të të rënëve. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2016, ora 10:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}