Thaçi, një urim për Bill Clinton
Pëlqej
Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi ka kujtuar sot ditëlindjen e një mikut të tij dhe të shtetit të Kosovës, Bill Clinton.

Thaçi i ka uruar jetë të gjatë ish-presidentit amerikan.

“Urime ditëlindjen miku im Bill jetë të gjatë,shëndet suksese për ju dhe familjen tuaj”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Këtë urim, Hashim Thaçi e ka shoqëruar me një foto, ku shihet së bashku me Bill Clinton, në periudhën e luftës në Kosovë. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2014, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori