Thaçi në Ferizaj: Do punojmë për interesat tuaja
Pëlqej
Pak orë para se të niset për në Bruksel, kryeministri i Kosovës dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Hashim Thaçi, ka vizituar qytetin e Ferizajt për të mbështetur kandidatin e PDK-së, Agim Aliu. Që të dy kanë vizituar rrugën qendrore të Ferizajt, duke hyrë nga dyqani në dyqan dhe duke u takuar me kalimtarë të rastit me të cilët kanë bashkëbiseduar dhe u është kërkuar të dalin në votim dhe të votojnë PDK-në. "Unë jam avokati i juaj më i mirë",-u ka thënë Thaçi atyre qyterarëve, duke shtuar se do të punojë për interesat e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2013, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori