Thaçi: Majlinda, ylli ynë më i shndrritshëm
Hashim Thaçi i ka dedikuar një status në Facebook-un e tij, kampiones të botës të sapo shpallur në sportin e xhudos, Majlinda Kelmendit.

Kryeministri u shpreh se vajza si Majlinda na bëjnë krenarë.

"Sot është një ditë kampionësh. Majlinda konfirmoi edhe në mes të Rusisë se është më e forta në botë dhe ylli ynë më i ndritshëm kosovar në sport. Urime Majlindës, trajnerit dhe gjithë ekipit kosovar", ka shkruar Thaçi në Facebook./albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori