Thaçi lartëson futbollin kosovar
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se ardhmja e futbollit të Kosovës do të jetë e ndritshme.

Ai këtë e ka thënë pas fitores të së premtes, të PërfaqësuesesKosovës në U21, kundër Norvegjisë, të cilën shqiptarët e fituan 3:2.

“E ardhmja e futbollit kosovar do të jetë e ndritshme. Fitorja e përfaqësuesesKosovës U21, sot, kundër Norvegjisë U21, është dëshmia më e mirë për këtë. Urime përfaqësueses dhe gjithë qytetarëve të Kosovës”, ka shkruar Thaçi në Facebook
Shtuar më 02/09/2017, ora 09:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori