Thaçi i uron ditëlindjen nënës së tij
Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi i ka uruar nënës së tij 77-vjetorin e lindjes.

Ai ka shkruar një status, ku thotë se vendin e nënës nuk mund ta zërë askush.

"Jemi në Burojë sot se nana i ka bërë 77 vjet. Jetë në dy shekuj dhe dy luftëra. Tek ne thonë "askush nuk mund t'ja zë vendin nanës, e nana mundet t'ja zë vendin gjithkujt", ka shkruar Thaçi.

Hashim Thaçi ka shkruar në fund se nënat e Drenicës, por edhe të gjitha nënat sdhqiptare, janë burim i pashtershëm i dashurisë dhe i shtyllës së familjes së shëndoshë e me moral të fortë. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2014, ora 11:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori