Thaçi: Faleminderit Kosovë
Kryeministri Hashim Thaçi ka falenderuar të gjithë qytetarët e Kosovës.

Ai tha se falenderon qytetarët për qetësinë e treguar dhe për pjesëmarrjen në zgjedhje.

Thaçi u shpreh se qytetarët kanë votuar sot, e me siguri shumica për partinë e tij. /albeu.com/

Shtuar më 08/06/2014, ora 21:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori