Thaçi direkt merr në telefon QKUK-në pas aksidentit të ambasadores turke
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është interesuar për gjendjen e ambasadores turke, Kivilcim Kiliç pas aksidentit në të cilin ishte përfshirë edhe ajo në fshatin Mramor.

Presidenti Thaçi ka kontaktuar me Klinikën Emergjente në QKUK dhe mjekun, duke u interesuar për gjendjen e Kiliç.

Ndryshe, si pasojë e këtij aksidenti kanë ndërruar jetë tre persona.
Shtuar më 16/11/2018, ora 19:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori