Terrori në sytë e serbëve kur NATO godet bazat e atyre që kryen genocid në Kosovë (VIDEO)
Në prill të viti 1999 avionët e NATO-s kishin bombarduar bazën famëkeqe të ushtrisë serbe në Prishtinë, e njohur edhe me emrin “Korpusi i Prishtinës”.

video shihen ushtarët serbë të cilët i kishte kapur paniku pas bombardimit të bazës nga NATO.

E gjithë rruga ishte mbushur me tym dhe nga baza dilnin shtëllunga tymi.

Pwr mw tepwr ndiqni videon e mwsipwrme!
Shtuar më 13/05/2019, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori