Tërmeti “shkund” edhe Mitrovicën
Përveç se në Prishtinë dhe në Podujevë, sot në orën 09:14 dhe 09:17 një tërmet i shkallës 3.3 deri në 3.4 Righter ka goditur edhe rajonin e Mitrovicës.

Tërmetet e intensitetit të tillë mund të shkaktojnë dëme të vogla në objekte në rajonin e epiqendrës.

Deri më tani s’ka raportime për dëme. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2014, ora 12:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori