Tenton të vetvritet një i burgosur në Dubravë
Një i burgosur ka provuar sot të vetëvritet në burgun e Dubravës.

Por, shokët e tij të qelisë se burgut e kanë parandaluar për ta bërë këtë veprim.

Siç mëson ‘Indeksonline’, pas përpjekjes se tij të dështuar ai nuk është ndalur me kaq pasi ka provuar të ia vëje flakën pavionit numër dy.

“I burgosuri i ka mbledhë disa gjëra me të cilat ka provuar të ia vëje flakën pavionit”, ka thënë një burim brenda burgut të Dubravës, transmeton ‘Indeksonline’.

Tutje, burimi njofton se gjendja e tij psikike nuk është e mirë dhe nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga ky rast.Shtuar më 21/09/2017, ora 12:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori